در حال بارگذاری ...

واقعیت افزوده

واقعیت افزوده یا Augmented Reality در واقع به روش هایی گفته می شود که در آن به تصویر دنیای پیرامون ما ، اطلاعات و ویژگی های بیشتری به صورت تصویری یا متنی اضافه می کند که باعث افزایش شناخت و درک و سرعت عمل ما در آن محیط می شود. انسان توسط حواس خود دنیای اطرافش را درک می‌کند پس ترکیب همزمان دنیای واقعی و تصاویر مجازی ، مفهوم واقعیت افزوده را شکل می‌دهد.
در واقعیت افزوده (AR) بخشی از اطلاعاتی که کاربر درک می کند ، در دنیای واقعی وجود دارند و بخشی توسط کامپیوتر ساخته شده اند. واقعیت افزوده در عمل چیزی نیست جز تماشای یک پدیده در دنیای واقعی که به آن اطلاعات دیداری ، شنیداری و مکانی افزوده شده است.
امروزه اکثر نرم افزارهای AR در گوشی های موبایل قابل دسترس می باشند، اما این دسترسی فزاینده به سمت تجهیزات پوشیدنی مانند نمایشگرهای نصب شونده بر روی سر یا عینک های هوشمند در حرکت است. اگرچه بسیاری از مردم با نرم افزارهای ساده سرگرم کننده AR مانند SNAPCHAT و بازی POKEMON آشنا هستند ، AR در مسایلی فراتر مانند فرآیندهای مشتری محور و مدل های کسب و کار به کسب و کار در حال تأثیرگذاری است.
از مهمترین مزایای اپلیکیشن واقعیت افزوده این است که شما می توانید تمام خواسته های خود برای تبلیغ و معرفی محصول و یا برندتان را به بهترین شکل برای مشتریان نمایش دهید . مشتریان شما با استفاده از گوشی و یا تبلت خود تصاویر ساده محصول و یا آرم برند شما را به شکل تصاویر سه بعدی ، متن و یا حتی ویدیو تماشا خواهند کرد . فناوری AR  برای مشتریانی که نیازمند نمایش اطلاعات متنوع محتوایی از قبیل گالری تصاویر ، فیلم ، فایل سه بعدی بر مبنای تارگت (هدف) خاصی داشته باشند، ظرفیت های بسیار جذابی ایجاد می کند.

تعرفه

برای اطلاع از تعرفه ها لطفا با ما در ارتباط باشید