در حال بارگذاری ...

موشن گرافیک

FInal FullHD.mp4_snapshot_00.05
موشن‌ گرافیک از دو واژه «موشن» و «گرافیک» ساخته شده و به معنای ساده، گرافیکی است که دارای حرکت است و برای انتقال پیام از قابلیت‌های هر دو استفاده می‌شود. عموماً در آن‌ها از تصاویر واقعی استفاده نمی‌شود و برای طراحی گرافیک آن از نرم‌افزارهای طراحی گرافیک همچون فتوشاپ و ایلاستریتور بهره می‌گیرند.
ارائه محتوا به‌صورت موشن‌ گرافیک، به دلیل وجود حرکت و صدا، جذابیت بیشتری را برای مخاطب به همراه دارد.

مزیت های ویدئوهای تبلیغاتی با سبک موشن گرافیک

۱- تیزرهای موشن گرافیک روشی عالی برای توضیح مفاهیم پیچیده هستند :
تیزرهای موشن گرافیک راه حلی کم هزینه و آسان برای مجموعه هایی است که قصد دارند مفاهیم پیچیده ای را با روشی راحتتر و جذابتر به مخاطبان خود ارائه دهند، این به این معناست که اگر شما احتیاج به ترویج مطالب تبلیغاتی و آموزشی خود دارید، ویدئوهای موشن گرافیک می تواند تاثیرگذارتر و بهترین انتخاب برای شما باشد.
۲- موشن گرافیک قابلیت ترکیب بسیار بالایی دارد :
قابلیت ترکیب در اینجا به این معنی است که موشن گرافیک می تواند به شکلی اعجاب انگیز رنگ ها، المان های گرافیکی و صداها را جهت هرچه جذاب تر شدن ویدئو با هم ترکیب کند که این موضوع کمک زیادی به اثرگذاری محتوای تبلیغاتی خواهد داشت. بدون اغراق می توان گفت ویدئوهای موشن گرافیک ارزش هزاران هزار کلمه را دارا می باشند چرا که از روشی جذاب برای انتقال مفاهیم بهره می برند.
۳- موشن گرافیک اطلاعات خسته کننده را به محتوایی جذاب تبدیل می کنند :
موشن گرافیک علاوه بر قدرتی زیادی که در انتقال مفاهیم پیچیده دارند می توانند موضوعات خسته کننده ای مثل آمار و ارقام و گزارشات سازمانی را به بهترین شکل ممکن به مخاطبان انتقال دهند بطوریکه مخاطبان از دیدن همان مطالب خسته کننده نهایت لذت را ببرند، این ویژگی می تواند یکی از مهمترین دلایلی باشد که تیزرهای موشن گرافیک را هر روز محبوب تر می کند.
۴- موشن گرافیک یکی از سبک های رسمی برای ارائه محتوای ویدئویی است :
در میان سبک های ویدئویی ارائه دهنده مفاهیم، موشن گرافیک یکی از رسمی ترین آن ها به شمار می آید که در عین حال جذابیت و محبوبیت بالایی نیز دارد.
۵- موشن گرافیک به راحتی می تواند با تکنیک های دیگر ترکیب شود :
یکی از ویژگی های بسیار مهم در رابطه با موشن گرافیک، قابلیت ترکیب آن با دیگر سبک های ویدئویی مانند رئالیتی یا واقع گرایانه، انیمیشن های کاراکتری، سبک های وایت بردی و دیگر استایل های ویدئویی است.
همانطور که ملاحظه فرمودید موشن گرافیک با وجود مزیت های فراوان و مهم تر از همه پائین بودن هزینه تولید، به یکی از پرطرفدارترین سبک های تبلیغات ویدئویی بدل شده است که می توانید به خوبی از آن در راستای اهداف کسب و کار خود استفاده کنید. امروز در کشورمان شاهد افزایش بسیار سریع کاربرد سبک موشن کرافیک هستیم تا جائیکه حتی کسب و کارهای کوچک تر نیز به این استایل ویدئویی رو آورده اند. در شبکه های اجتماعی به راحتی می توان افزایش محبوبیت این نوع تبلیغات را مشاهده کرد.
تیزرهای موشن گرافیک برای فضاهای اینترنتی، شبکه های اجتماعی و یا پخش در وبسایت :
در صورتیکه قصد تبلیغات در اینترنت، شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و یا حتی درج تیزر در وبسایت خودتان را دارید، تیزر موشن گرافیک بهترین انتخاب شما خواهد بود. با سفارش ساخت یک تیزر موشن گرافیک کوتاه، جذاب، کلاسیک یا اکشن و مهیج، محصولات یا خدمات خود را در فضای مجازی معرفی نمایید. همچنین راه اندازی کمپین تبلیغاتی از این طریق بسیار مطلوب و اثربخش خواهد بود. این سبک جدید تبلیغات با توجه به اینکه با هزینه ای کم مخاطبان بسیاری را جذب می کند، مورد نوجه بسیاری از شرکت ها و تولید کنندگان قرار گرفته است.
خلاقیت در تولید آثار موشن گرافیک بی انتهاست ما به شما کمک می کنیم تا بهترین نتیجه از این نوع تبلیغات را به دست آورید.
مرحلۀ ۱) دریافت اطلاعات اولیه برای ساخت موشن گرافیک / تعریف پروژه:
ما به شما گــوش می دهیــــم
در ابتدا ما به اهداف و موضوعات مورد نظرتان گوش می‌دهیم تا محتوایی را که قصد دارید با مخاطبان‌تان درمیان بگذارید را درک کنیم.
خواسته های شما را بررسی و حدود نوع و طرح موشن گرافیک را مشخص می کنیم. پس از مشخص شدن مدت زمان انجام پروژه و نهایی نمودن شرایط همکاری، دیدگاه اولیۀ ما در آنی بین از چگونگی متن و نحوۀ تولید کار شکل می گیرد.
مرحلۀ ۲) نگارش سناریوی موشن گرافیک:
ما برای شما می نویسیــــم
ممکن است شما خود دستی در نویسندگی داشته باشید و در شکل‌دهی بخشی‌هایی از داستان‌ و روایت آن، با ما همراهی کنید.
در هر صورت شما همیشه این فرصت را دارید تا طرح‌های پیشنهادی ما را با اصلاحات و تغییراتی که مد نظرتان است، به شکل دلخواه خود دربیاورید.
این نخستین مرحله‌ای است که باید برای ساخت موشن گرافیک تأیید شما را دریافت کنیم؛ چرا که تنها با تأیید سناریوست که ما در آنی بین می‌توانیم وارد مقطع بعدی کار شویم.
مرحلۀ ۳) تصویرسازی اولیه:
ما برای شما طـرح می زنیـــم
با در نظر گرفتن چارچوب کاری و ویژگی‌های برند شما، گرافیست‌های ما نمونه‌هایی از تصاویر ثابت پیشنهادی خود را طراحی و آماده می‌کنند تا شما بیشتر به فضا و شمایل ویدئو و ارتباط بین تصویر و صدا پی ببرید.
ما معتقدیم این مرحله می‌تواند بهترین درک را از اینکه ویدیوی موشن گرافیک نهایی شما چگونه خواهد شد و شامل چه چیزهایی است به شما منتقل کند.
در این نقطه ما در آنی بین برای دومین بار، به دریافت تأیید شما نیاز خواهیم داشت.
مرحلۀ ۴) ضبط گفتار متن:
صدای گوینـده را ضبط می کنیـــم
ما به شما کمک می کنیم تا صدای ایده‌آل و مناسب با برند و بودجۀ خود را بیابید.
علاوه بر این، شماری از گویندگان توانای کشور هم در این زمینه با ما در آنی بین همکاری می‌کنند. سپس در بهترین استودیوهای تخصصی صدا عملیات ضبط را انجام می دهیم.
مرحلۀ ۵) متحرک سازی یا انیمیت:
ما به طـرح شما جان می دهیــــم
وقتی سناریو، تصاویر نمونه و صدای گوینده به تأیید سفارش‌دهنده رسید، ساخت تصاویر متحرک برای موشن گرافیک آغاز می‌شود.
به این مرحله انیمیت می گوییم. فرایند انیمیت به هیچ عنوان سریع نیست و این مرحله، بسته به مدت‌زمان کار و حجم محتوای گرافیکی ممکن است تا چند هفته طول بکشد.
به همین دلیل است که پیش از این مرحله، باید در آنی بین تمام مراحل قبلی به تأیید مشتری رسیده باشد.
مرحلۀ ۶) تدوین و صداگذاری:
در انتها صدا و تصویر را ترکیب می کنیـــم
تمامی صداها و افکت‌های مرتبط با اثر در این مرحله اضافه می‌شوند، صداهای زائد حذف می‌گردند و موسیقی‌ کار نیز به آن افزوده می‌شود.
مرحلۀ ۷) آماده‌سازی نهایی:
دنیای جدیدی برای برنـــد شما می سازیـــم
ویدیوی موشن گرافیک شما با توجه به مشخصات فنی مورد نیازتان با فرمت و اندازۀ دلخواه، به دست شما می‌رسد.

تعرفه

برای اطلاع از تعرفه ها لطفا با ما در ارتباط باشید