در حال بارگذاری ...

تور مجازی

تور مجازی (Virtual Reality) یک مجموعه اطلاع رسانی چند رسانه‌ای با جلوه های تصویری ویژه و پکیج کاملی از انواع اطلاعات مختلف قابل ارائه به مخاطبان است و شامل نماهای فراگیر ۳۶۰ درجه متصل به هم از یک مکان می باشد.
بینندگان می‌توانند با چرخاندن ، بزرگنمایی تصاویر یا جابجایی در بخش های مختلف تور مجازی به صورت شبیه سازی شده در آن مکان حرکت نمایند و تمام جزئیات و زوایای موجود در مکان مورد نظر را مشاهده نمایند.
عکس ها و فیلم های ۳۶۰ درجه ، گفتار و توضیحات صوتی و موسیقی ، اطلاعات متنی ، عکس های ثابت به صورت تکی یا گالری تصاویر ، کلیپ های ویدیویی ، پخش زنده (live streaming) ، نقشه جغرافیایی ، پلان ساختمان ، صفحات وب ، لینک به انواع فایل و اشتراک گذاری در انواع شبکه های اجتماعی و استفاده از انیمیشن و جلوه های گرافیکی  برخی از ویژگی های یک تور مجازی می باشد.
ساختار تور مجازی تلفیقی از عکاسی صنعتی ، برنامه نویسی و طراحی دیجیتال است و خروجی های آن برای تمام سیستم‌های عامل مانند ویندوز ، اندروید و مک قابل تهیه است اما رایج ترین خروجی نسخه مخصوص وب و موبایل است که با فرمت html5 ارائه می گردد.
هدف از ایجاد تورهای مجازی از بین بردن محدودیت های مکانی و زمانی است. به عنوان مثال می توان از نمایشگاهی که در کشور یا زمان دیگری برگزار شده است و امکان حضور در آن وجود نداشته دیدن کرد و یا پیش از حضور در یک مکان تفریحی یا توریستی ، با آن مکان و امکانات موجود در آن جهت استفاده بهینه از امکانات ، آشنا شد.
این تکنولوژی بنا بر نیاز مشتری در سه قالب عکس ۳۶۰ درجه ، فیلم ۳۶۰ درجه و فضای مدلسازی طراحی و اجرا می گردد.

تعرفه

برای اطلاع از تعرفه ها لطفا با ما در ارتباط باشید