در حال بارگذاری ...

فیلم صنعتی

MVI_8298.MP4_snapshot_00.28
تبلیغات صنعتی به زبان عامیانه تبلیغات اختصاصی از کسب و کار شماست. این تبلیغ می تواند با زبان تصویر(فیلم و عکس) کلیه زوایای کسب و کار شما را برای مخاطبان نمایان کند. تبلیغات صنعتی برای تمامی واحدهای اقتصادی از مجموعه های کوچک گرفته تا ابرکارخانه های صنعتی کاربرد دارد. شما با در اختیار داشتن یک فیلم یا عکس صنعتی خوب و حرفه ای می توانید ابعاد مختلف تجارت خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطبانتان نمایش دهید.
فیلم صنعتی:
در ساخت فیلم های صنعتی تجربه و تخصص حرف اول را می زند. استفاده از تجهیزات بروز و حرفه ای، عوامل انسانی متخصص و همچنین سناریوی جذاب و مناسب می تواند کیفیت فیلم شما را به مراتب بیشتر کند. از آنجائیکه اثرگذاری یک فیلم صنعتی ارتباط مستقیم با کیفیت آن دارد می توان نتیجه گرفت که یک فیلم خوب و خوش ساخت می تواند مخاطب خود را برای مشاهده کامل آن ترغیب نماید و در نهایت از آگاهی لازم در خصوص کسب و کار شما برخوردار گردد که این مهم موجب می گردد احتمال تبدیل مخاطبان به مشتریان بالفعل بالاتر رود.
فیلم یا مستند صنعتی به فیلمی گفته میشه که یک کسب و کار رو به روایت تصویر به مخاطبان معرفی میکنه، حالا این کسب و کار ممکنه یک واحد تولیدی باشه، ممکنه یک پروژه عمرانی باشه، ممکنه یک شرکت، نهاد یا سازمان باشه، حتی ممکنه یه مجتمع تفریحی ورزشی باشه. برای به تصویر کشیدن هر کسب و کار یا پروژه ای میشه از فیلم یا مستند صنعتی بهره برد.
استفاده از تصویربرداری هوایی در ساخت فیلم صنعتی می تواند به حرفه ای تر شدن فیلم شما کمک زیادی کند. تصویربرداری هوایی امکانی است که می توان به کمک آن زوایایی را به تصویر کشید که در حالت معمولی هیچکس قادر به دیدن آن نیست. برای فیلم های صنعتی حرفه ای استفاده از این تکنولوژی پیشنهاد می شود.
برای پروژه های صنعتی کلاس A تصویربرداری هوایی بصورت پیش فرض جزو خدمات ما محسوب خواهد شد، ولی در صورتیکه تمایل به عقد قرارداد فیلم های صنعتی کلاس B یا C را دارید و همچنین علاقمند به استفاده از تصویربرداری هوایی برای ساخت تیزر می باشید می توانید برای استعلام هزینه اجرای تصویربرداری هوایی با دفتر مرکزی نمابین در تماس باشید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصویربرداری هوایی می توانید از صفحه تصویربرداری هوایی دیدن فرمائید.

تعرفه

برای اطلاع از تعرفه ها لطفا با ما در ارتباط باشید