در حال بارگذاری

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی :

عکس را می توان مهم ترین عنصر تبلیغاتی نامید. عکسی خوب و حرفه ای می تواند یک تبلیغ را برای مخاطب جذاب تر و در نتیجه اثرگذارتر کند.

عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی دو مورد از شاخه های مختلف حوزه عکاسی به شمار می آیند که بیشتر در خدمت حوزه تبلیغات هستند و با اهدف تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی هر دو یک مفهوم را دربر دارند و آن هم ثبت تصویری با کیفیت و گویا از یک محصول یا پروداکت است. تنها تفاوت این دو مقوله در هدف از اجرای آنهاست، هدف از یک پروژه عکاسی صنعتی به نمایش گذاشتن یک محصول با حداکثر جزئیات و خصوصیات آن محصول می باشد، در عکاسی تبلیغاتی همچون عکاسی صنعتی محصول با کیفیت بسیار خوب و با حداکثر جزئیات نمایش داده می شود بعلاوه اینکه عکاسی به شکلی انجام می گیرد که بیننده را به خرید محصول ترغیب کند و بیشترین اثرگذاری را روی بیننده داشته باشد، نوعی اغراق در عکاسی تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند به جذابیت محصول برای بیننده بیافزاید و این همان تفاوت ریزی است که عکاسی تبلیغاتی با عکاسی صنعتی دارد.

حتما بارها برایتان اتفاق افتاده که یک عکس از محصولی خاص، شما را مبهوت خود کرده و خاطره ای مثبت از آن برند یا محصول در ذهنتان باقی گذاشته، این همان اعجازیست که یک عکس حرفه ای می تواند بوجود آورد و موجبات افزایش فروش و اقبال عمومی را برای محصول بوجود آورد.

ما به عنوان یکی از مجریان پروژه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی با استفاده از کارشناسان با تجربه و حرفه ای در امر عکاسی و همچنین طراحان گرافیست خلاق در خدمت شما عزیزان خواهیم بود تا با تهیه عکس هایی به یاد ماندنی و جذاب از محصولتان، وجوهی از محصول را به مخاطبانتان نمایش دهیم که هیچگاه با چشم قابل مشاهده نیست. عمدتا کیفیت در عکاسی به ۲ عنصر وابسته است، تجهیزات و عکاس، در صورتیکه عکاس در این امر تجربه بالایی داشته باشد و از دانش لازم برخوردار باشد و همچنین تجهیزات مورد استفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا باشد و با کارشناسی دقیق به تناسب پروژه انتخاب شده باشد، موفقیت پروژه عکاسی تضمین شده خواهد بود. برای تحقق این ۲ مورد، ما علاوه بر بهره گیری از عکاسان تحصیل کرده و با تجربه در حوزه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، از تجهیزات حرفه ای و بروزی استفاده می کنیم که می توانیم خروجی بسیار با کیفیتی را به ارمغان آوریم. از آنجائیکه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی با استفاده از تجهیزات فنی و تخصصی مختلفی اجرا می گردد، انتخاب تجهیزات مناسب برای هر پروژه ارتباط مستقیم با سوژه عکاسی یا محصول مورد نظر شما دارد. جنس، رنگ، اندازه، سبک و مشخصه های دیگری که با دانستن آنها بهترین و مناسب ترین تجهیزات برای اجرای پروسه عکاسی گزینش می شوند، می باست در جلسه ای با سفارش دهنده به دقت کاوش گردند تا با استفاده از تجهیزات مناسب بتوان نتیجه ای عالی از پروژه انتظار داشت.

محاسبه قیمت خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی :

با توجه به توضیحات داده شده قیمت دهی حوزه عکاسی صنعتی یا تبلیغاتی ساده نخواهد بود، زیرا پروژه ها تفاوت زیادی با یکدیگر دارند که مشخصه های ظاهری سوژه این تفاوت ها را موجب می گردد. تنها می توان بازه قیمتی برای این خدمت در نظر گرفت. بازه قیمتی برای محصولات مختلف در جدول زیر درج شده است، اما پیشنهاد می شود برای اینکه از قیمت دقیق عکاسی صنعتی یا تبلیغاتی محصول خود مطلع گردید، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و به پرسش های لازم در این خصوص پاسخ دهید تا با بررسی کامل پروژه، فرآیند قیمت دهی اختصاصاً انجام گیرد و قیمت نهایی طی پیش فاکتوری برایتان ارسال گردد.

تعرفه و لیست قیمت

شرح خدمات و مشخصات پروژه کلاس A کلاس B کلاس C