در حال بارگذاری ...

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

ad photography
عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی دو مورد از شاخه های مختلف حوزه عکاسی به شمار می آیند که بیشتر در خدمت حوزه تبلیغات هستند و با اهدف تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی هر دو یک مفهوم را دربر دارند و آن هم ثبت تصویری با کیفیت و گویا از یک محصول یا پروداکت است. تنها تفاوت این دو مقوله در هدف از اجرای آنهاست، هدف از یک پروژه عکاسی صنعتی به نمایش گذاشتن یک محصول با حداکثر جزئیات و خصوصیات آن محصول می باشد، در عکاسی تبلیغاتی همچون عکاسی صنعتی محصول با کیفیت بسیار خوب و با حداکثر جزئیات نمایش داده می شود بعلاوه اینکه عکاسی به شکلی انجام می گیرد که بیننده را به خرید محصول ترغیب کند و بیشترین اثرگذاری را روی بیننده داشته باشد، نوعی اغراق در عکاسی تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند به جذابیت محصول برای بیننده بیافزاید و این همان تفاوت ریزی است که عکاسی تبلیغاتی با عکاسی صنعتی دارد.
حتما بارها برایتان اتفاق افتاده که یک عکس از محصولی خاص، شما را مبهوت خود کرده و خاطره ای مثبت از آن برند یا محصول در ذهنتان باقی گذاشته، این همان اعجازیست که یک عکس حرفه ای می تواند بوجود آورد و موجبات افزایش فروش و اقبال عمومی را برای محصول بوجود آورد.
ما به عنوان یکی از مجریان پروژه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی با استفاده از کارشناسان با تجربه و حرفه ای در امر عکاسی و همچنین طراحان گرافیست خلاق در خدمت شما عزیزان خواهیم بود تا با تهیه عکس هایی به یاد ماندنی و جذاب از محصولتان، وجوهی از محصول را به مخاطبانتان نمایش دهیم که هیچگاه با چشم قابل مشاهده نیست. عمدتا کیفیت در عکاسی به ۲ عنصر وابسته است، تجهیزات و عکاس، در صورتیکه عکاس در این امر تجربه بالایی داشته باشد و از دانش لازم برخوردار باشد و همچنین تجهیزات مورد استفاده از بهترین تجهیزات روز دنیا باشد و با کارشناسی دقیق به تناسب پروژه انتخاب شده باشد، موفقیت پروژه عکاسی تضمین شده خواهد بود. برای تحقق این ۲ مورد، ما علاوه بر بهره گیری از عکاسان تحصیل کرده و با تجربه در حوزه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، از تجهیزات حرفه ای و بروزی استفاده می کنیم که می توانیم خروجی بسیار با کیفیتی را به ارمغان آوریم. از آنجائیکه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی با استفاده از تجهیزات فنی و تخصصی مختلفی اجرا می گردد، انتخاب تجهیزات مناسب برای هر پروژه ارتباط مستقیم با سوژه عکاسی یا محصول مورد نظر شما دارد. جنس، رنگ، اندازه، سبک و مشخصه های دیگری که با دانستن آنها بهترین و مناسب ترین تجهیزات برای اجرای پروسه عکاسی گزینش می شوند، می باست در جلسه ای با سفارش دهنده به دقت کاوش گردند تا با استفاده از تجهیزات مناسب بتوان نتیجه ای عالی از پروژه انتظار داشت.

تعرفه

برای اطلاع از تعرفه ها لطفا با ما در ارتباط باشید